facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W miniony piątek odbyło się spotkanie z najbardziej utytułowanym pływakiem klubu UKP Polonia Warszawa Bartoszem Kizierowskim - olimpijczykiem z Sydney. Bartek opowiadał o swojej karierze sportowej, studiach w Stanach i trenerskich aspiracjach. Zwrócił uwagę na to, jak ważne jest żywienie oraz systematyczność w pływaniu. Podkreślał jak wysoką wartość ma relacja z trenerem oraz silna, zgrana, wspierająca się drużyna. Nasi uczniowie na pewno otrzymali dużą dawkę wiedzy i motywacji do dalszej pracy.  

Spotkanie z Bartoszem Kizierowskim  Spotkanie z Bartoszem Kizierowskim  Spotkanie z Bartoszem Kizierowskim  Spotkanie z Bartoszem Kizierowskim

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony