2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wakacyjnych podróżach i słonecznych dniach przyszedł czas na nowe wyzwania oraz przygody.
Podczas uroczystości Dyrektor Beata Orczyk przywitała uśmiechniętych uczniów i nauczycieli. Społeczność uczniowska oraz Rodzice poznali nowych belfrów, którzy poszerzyli grono pedagogiczne szkoły przy Ciasnej. Z radością powitano także uczniów, którzy postanowili rozpocząć naukę w naszej szkole.
Poza radosnymi nastrojami nie zabrakło zadumy. Uczciliśmy chwilą ciszy pamięć walczących podczas II wojny światowej, której 80 rocznica przypadła dzień wcześniej.
Życzymy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom sukcesów, wytrwałości i zadowolenia.

Rozpoczęcie roku szkolnego  Rozpoczęcie roku szkolnego  Rozpoczęcie roku szkolnego  Rozpoczęcie roku szkolnego

twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej