facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Świetlica aktualności

Ważnym elementem nauki poprzez zabawę jest u dzieci rozwój naturalnej pasji odkrywania świata poprzez ciekawe eksperymenty i doświadczenia, które ukazują zjawiska z najbliższego otoczenia. Podczas zajęć uczniowie odkrywają, badają i wyciągają wnioski. Dzieciom towarzyszą wielkie emocje.
Tym razem w świetlicy eksperyment🌋 oraz eksperyment kolorowa tęcza🌈 na talerzu.

Eksperymenty w świetlicy  Eksperymenty w świetlicy  Eksperymenty w świetlicy  Eksperymenty w świetlicy

 

Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy na warsztaty teatralne z Panią Joanną Oleś. Podczas zajęć cały czas pracujemy nad koncentracja i uczymy się trudnej sztuki aktorskiej oraz odpowiedzialności i współpracy. Każdy  uczeń jest aktywny i ma przydzieloną rolę. Zajęcia są ciekawą alternatywą spędzania wolnego czasu.

Warsztaty teatralne 3a  Warsztaty teatralne 3a  Warsztaty teatralne 3a  Warsztaty teatralne 3a

 

"Każdy z nas ma duszę drzewa". Tak uważali magowie mieszkający przed wiekami w pokrytej puszczą Europie...
18 września klasa 3a uczestniczyła w warsztatach przyrodniczych w MDK przy ulicy Fabrycznej. Uczniowie podczas zajęć w terenie poznali niektóre gatunki drzew oraz ich cechy charakterystyczne. Pani Hania opowiadała różne ciekawostki związane z drzewami m.in. drzewny horoskop czy rekordy w świecie drzew. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

Warsztaty przyrodnicze 3a   Warsztaty przyrodnicze 3a   Warsztaty przyrodnicze 3a   Warsztaty przyrodnicze 3a  

 

Witamy😊😊😊😊
16 września w naszej świetlicy odbył się Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci zapoznały się z historią tego święta oglądając film o małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce uwierzyła w swoje możliwości. Chcąc rozbudzić kreatywność i pomysłowość naszych uczniów przygotowaliśmy wiele zagadek i zadań z kropką, w kropce i o kropce. Wszyscy świetnie się bawili. Było bardzo kropkowooooo😀😊😀😊😀

Świetlicowy Dzień Kropki  Świetlicowy Dzień Kropki  Świetlicowy Dzień Kropki  Świetlicowy Dzień Kropki

 

Witamy po wakacjach😀😊😀😊

17 września klasa IIA  jako pierwsza odwiedziła MDK "Muranów" na zajęciach plastycznych pt. "Zaczarowany papier". Wszyscy uczestnicy warsztatów wykonywali cudaczne zwierzęta z papieru z czego największym powodzeniem cieszył się nietoperz. Zobaczymy co stworzą następnym razem😊😊😊😊

IIa w MDK Muranów  IIa w MDK Muranów  IIa w MDK Muranów  IIa w MDK Muranów

 

 

KARTA ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony