KSW_2Nie samą piłką młody zawodnik żyje.
W dniu wczorajszym postawiliśmy na wszechstronny rozwój naszych uczniów z klasy 6e.
Piłkarską jednostkę piłkarską zastąpił trening sztuk walki w renomowanym klubie KSW Cross Fight Gym.
W trakcie zajęć dominowały między innymi elementy kick-boxingu i zapasów.
Chłopcy ćwiczyli z wielką pasją i entuzjazmem!
Było super!

⚽️Obozy zimowe piłkarzy⚽️ Zima i śnieg nam nie straszna!
Nasi uczniowie z klas piłkarskich (6e, 7d i 8c) przebywają w bieżącym tygodniu na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej.
Za nami bardzo wartościowe i udane mecze kontrolne z czołowymi drużynami z województwa podkarpackiego.
Integracja, sport i edukacja!
Pozdrowienia z Woli Chorzelowskiej

Nasza szkoła w zimowej odsłonie. Dawno na Ciasnej nie było tyle śniegu.

Zima na Ciasnej  Zima na Ciasnej  Zima na Ciasnej

Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro życzą dzieci z zespołem wychowawców świetlicy :)

Są takie święta w roku, na które wszyscy czekają!!!. Choinka pachnie lasem, a na niej błyszczy mnóstwo ozdób, przygotowane potrawy należy skosztować, ponieważ to przynosi szczęście, w tle słychać śpiewane kolędy. Te wszystkie tradycje tworzą czas pełen magii, ciepła, miłości i serdeczności. Zobaczcie co przygotowali nasi uczniowie i nauczyciele, żeby nadchodzące święta były wyjątkowe:):):)

Magia Świąt Bożego Narodzenia  Magia Świąt Bożego Narodzenia  Magia Świąt Bożego Narodzenia  Magia Świąt Bożego Narodzenia

Świetlica szkolna wspólnie ze Szkolnym Kołem Wolontariatu zachęca wszystkich uczniów do wykonania kartki z życzeniami na Boże Narodzenie dla 4 letniego Bartosza i 6 letniej Wiktorii Reńda rodzeństwa z Gozdowa k. Sierpca. Bartosz jest dzieckiem niepełnosprawnym ma rozszczep kręgosłupa i nie chodzi. Ostatnio przeszedł operację stop, dzięki której będzie mógł poruszać się samodzielnie. Własnoręcznie wykonana kartka sprawi, że ten magiczny czas będzie dla dzieci wyjątkowo radosny. Dzieci bardzo lubią bajki ''Psi Patrol'' i ''Krainę lodu'', więc kartka może zawierać bohaterów z tych kreskówek. Zdjęcie wykonanej kartki należy przesłać do 18 grudnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłane zdjęcia kartek zostaną wydrukowane i przesłane Bartoszowi i Wiktorii

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego klas 4-5:

I miejsce - Kacper Ambrochowicz (kl. 4A)
II miejsce - Antoni Bielawski (kl. 4A)
III miejsce - Sebastian Ostrowicz-Barów (kl. 4A)
wyróżnienie - Emilia Czapska (kl. 4A)

Dyplomy wraz z upominkami zostaną wręczone w szkole po wznowieniu nauki stacjonarnej. A już teraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom z klasy 4A, którzy wzięli udział w konkursie.

Poniżej załączamy zwycięskie dyktando Kacpra Ambrochowicza - wszyscy mogą zmierzyć się z zagadkami ortograficznymi w tekście Kacpra pod tytułem "Moja szkoła na Ciasnej".

dyktando Kacpra Ambrochowicza

Natalia Szatkowska wraz z innymi Polonistkami

W dniu 02.12.2020 odbyła się runda finałowa Grand Prix Warszawsko Mazowieckiego Związku Pływackiego rocznika 2009
Nasza ekipa po wspaniałych startach, rekordach życiowych zdobyła I MIEJSCE W CAŁYM CYKLU‼️‼️‼️Tym samym obronili I miejsce sprzed roku. Dodatkowo zajęliśmy I miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 16 krążków- 6🥇6🥈4🥉Niektórzy zaliczyli długo oczekiwane miejsce w dekorowanej pierwszej szóstce inni natomiast w strefach medalowych. Zawodnicy często występowali po 2-3 na dekoracjach a nawet zaliczali duble na podium. Bardzo nas cieszy fakt tak dużego zaangażowania i udowodnienia ze „W DRUŻYNIE PŁYWACKIEJ SIŁA”

Duży Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 4-8 w dniu 7.12.2020 (poniedziałek) do wzięcia udziału w corocznej Mikołajkowej akcji - Kto świątecznie ubrany, nie będzie pytany!.
Podczas lekcji trzeba posiadać świąteczny element w swojej garderobie. Dzięki temu unikniecie ustnej odpowiedzi w tym dniu!
W tym roku idziemy o krok dalej i ogłaszamy konkurs!
Chętne klasy wykonują screen ekranu swojej grupy klasowej w przebraniach świątecznych.
Klasy, które przebiorą się najliczniej i najciekawiej mogą wygrać BILET ZWALNIAJĄCY Z JEDNEJ DOWOLNEJ NIEZAPOWIEDZIANEJ KARTKÓWKI na drugi semestr.
Termin przesyłania zdjęć: do 8.12.2020 (wtorek) do godziny 10.00.
O przesłanie zdjęć prosimy klasowych przedstawicieli SU lub gospodarzy klas na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zdjęcia z akcji zostaną zamieszczone na stronie i facebooku szkoły!

Z przedświątecznymi pozdrowieniami! :)
SU wraz z opiekunami

twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej