facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Jak Wojtek został strażakiem...czytaliśmy kiedyś w książce, a teraz my - 3b zostaliśmy strażakami w rzeczywistości. Dzięki uprzejmości mamy Krzysia - p. Agnieszki Skockiej wzięliśmy udział w warsztatach o bezpieczeństwie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Oprócz profesjonalnych wiadomości o zachowaniu bezpieczeństwa w sytuacjach niebezpiecznych, mieliśmy okazję zwiedzić salę z wozami strażackimi, centrum zarządzania, pokój, w którym pali się i wszędzie jest dym. Dziękujemy pani Agnieszce, prezenty zachowamy dla bezpieczeństwa!

3b w Szkole Głównej Służby Pożarniczej  3b w Szkole Głównej Służby Pożarniczej  3b w Szkole Głównej Służby Pożarniczej  3b w Szkole Głównej Służby Pożarniczej

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony