facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

30 października klasa 3a była na wycieczce w Centrum Nauki Kopernik. Oprócz stałych ekspozycji mieliśmy możliwość wzięcia udziału w pokazie naukowym na temat zmysłów. Byliśmy w Teatrze Robotycznym na przedstawieniu pt. „O królewiczu Ferrycym i królewnie Krystali”, a następnie na pokazie i filmie pt. „Polaris. Kosmiczna łódź podwodna i tajemnica polarnej nocy” w Planetarium. Najfajniejsze jest w Centrum to, że wszystko można dotykać i próbować. Najbardziej wszystkim podobał się pokój strachu oraz powietrzna fontanna. Wycieczka była super!

3a w Centrum Nauki Kopernik  3a w Centrum Nauki Kopernik  3a w Centrum Nauki Kopernik  3a w Centrum Nauki Kopernik

   

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony