facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniu 29 października klasa 1b była na lekcji muzealnej w Zamku Królewskim. Pani przewodnik opowiedziała dzieciom legendę o Bazyliszku. Po wysłuchaniu legendy każde dziecko wykonało lusterko aby obronić się przed stworem. Wyruszyliśmy na wędrówkę po zamkowych komnatach w poszukiwaniu Bazyliszka. W zamkowych podziemiach zamiast stwora z legendy znaleźliśmy SMOKA. Okazało się, że Bazyliszek nigdy nie mieszkał w zamku, tylko w kamienicy na ul. Krzywe Koło. W drodze powrotnej poszliśmy na Krzywe Koło, ale na szczęście tam również nie znaleźliśmy żadnych śladów Bazyliszka.

1b na spotkaniu z Bazyliszkiem  1b na spotkaniu z Bazyliszkiem  1b na spotkaniu z Bazyliszkiem  1b na spotkaniu z Bazyliszkiem

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony