facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Zabawa i nauka to bardzo zgrana para! Przekonaliśmy się o tym kolejny raz, odwiedzając Centrum Nauki Kopernik. Wykonaliśmy wiele doświadczeń na wystawie czasowej "Zmierz się!" - zbadaliśmy np. poziom decybeli swojego wrzasku (uszy i gardła mamy chyba już tylko do wymiany...), siłę mięśni, obejrzeliśmy nasze ciała przez kamerę termowizyjną, zbadaliśmy szybkość reakcji na bodźce wzrokowe, bystrość słuchu i wiele innych. Z sali robotyki obejrzeliśmy spektakl na podstawie baśni S. Lema. Aktorami były - roboty! Centrum kryje przed nami jeszcze wiele zagadek, gdyż nie można zwiedzić i wykonać wszystkich doświadczeń jednego dnia. Zgodnie stwierdziliśmy, że musimy więc tam wrócić!:-)

Kl. 2a w CNK  Kl. 2a w CNK  Kl. 2a w CNK  Kl. 2a w CNK

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony