facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniu 14 listopada klasa 1b była w Teatrze Kamienica na przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek w wielkim mieście”. Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy dziewczynki, która idąc do chorej babci, spotkała wilka. Jak się później okazało dziewczynka umówiła się przez Internet z nieznajomym kolegą, który okazał się złym wilkiem. Na szczęście zjawiła się Pani leśniczyna i pomogła dziewczynce. Po spektaklu odbyły się warsztaty, na których dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy rozmawiać z nieznajomymi i jak korzystać z Internetu, żeby nie narazić się na niebezpieczeństwo. Przedstawienie bardzo się podobało wszystkim uczniom, więc na koniec zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

Kl. 1b w Teatrze Kamienica  Kl. 1b w Teatrze Kamienica  Kl. 1b w Teatrze Kamienica  Kl. 1b w Teatrze Kamienica

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony