facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dzień Pluszowego Misia kojarzy się nam przeuroczo. Ten, do przytulania jest jednak kopią prawdziwego, a w prawdziwym świecie już tak bajkowo dla misiów nie jest. Aby dowiedzieć się o tym więcej, wybraliśmy się do kina IMAX na film naukowy "Panda", w technologii 3D. Największy ekran w Polsce robi wrażenie! W trakcie projekcji dowiedzieliśmy się, z jakimi wielkimi problemami borykają się naukowcy, którzy zajmują się walką o utrzymanie na świecie gatunków zagrożonych wyginięciem. 

Imax i prawdziwe problemy wielkich misiów kl. 2a  Imax i prawdziwe problemy wielkich misiów kl. 2a  Imax i prawdziwe problemy wielkich misiów kl. 2a  Imax i prawdziwe problemy wielkich misiów kl. 2a

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony