facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

To był niezwykły koncert! Mieliśmy okazję posłuchać dźwięków małej i dużej harfy. Ten nietypowy instrument rzadko jest prezentowany publiczności, dlatego z tym większym zainteresowaniem śledziliśmy występy kolejnych artystów. Utwory A. R.Ortiza, F.Godefroida, J.Kriegera i Z.Niedzielaka, przeniosły nas w zachwycający świat muzyki. Na koniec każdy mógł dotknąć strun harfy. Taka okazja nieprędko się powtórzy! Koncert, którego gwiazdą była harfa, cała zebrana publiczność nagrodziła gromkimi brawami.
Na podobnym koncercie była również klasa 2b, tylko w innym dniu.

Muzyczne spotkanie z harfą kl. 2a oraz 2b  Muzyczne spotkanie z harfą kl. 2a oraz 2b  Muzyczne spotkanie z harfą kl. 2a oraz 2b  Muzyczne spotkanie z harfą kl. 2a oraz 2b

 

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony