facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dzień Dziecka 3b świętowała w tym roku w Stajni Agmaja. Były więc konne przejażdżki i oprowadzenie po stajni. Sporo dowiedzieliśmy się o tym, jak wygląda opieka nad koniem. Należy mu czyścić sierść i kopyta, dbać, by się nie przeziębił. Okazuje się też, że choć to duże zwierzę, to bywa niezwykle płochliwe. Czasem wystarczy nawet  niespodziewany przelot ptaka, by koń poniósł - czyli zaczął w przestrachu przed siebie galopować, w ogóle nie zważając na krzyki jeźdźca... :-) Nasze wysiłki prostego siedzenia w siodle wzmacnialiśmy pyszną kiełbaską pieczoną nad ogniskiem. Bardzo dziękujemy Rodzicom za tak udany dzień!

Dzień Dziecka w 3b  Dzień Dziecka w 3b  Dzień Dziecka w 3b  Dzień Dziecka w 3b

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony