facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W piękny wrześniowy dzień klasa 3b udała się na warsztaty edukacyjne "Akademia piekarza" do Piekarni - Cukierni "Grzybki" na Okęciu. Było wspaniale, oprócz zajęć dydaktycznych o zbożach, mące, zakwasie, żniwach, młynach...mieliśmy okazję zwiedzić prawdziwą piekarnię, zobaczyć, jak powstaje chleb i samodzielnie wykonać bułeczki, precelki, rogaliki, które dostaliśmy do domu. Na zakończenie każdy z nas sam przygotował swoją pizzę, pizzę zjedliśmy ze smakiem na miejscu. W piekarni Grzybki spotkaliśmy wspaniałych, miłych ludzi, a za wycieczkę dziękujemy p. Agnieszce Szczygieł.

Klasa 3b w Piekarni   Klasa 3b w Piekarni   Klasa 3b w Piekarni   Klasa 3b w Piekarni

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony