facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

We wtorek klasa 3a była na wycieczce w ZOO i brała udział w zajęciach pt. „Mikrofauna w powiększeniu” w ramach Festiwalu Nauki. Uczniowie mieli okazję poznać z bliska (dosłownie!) bezkręgowce: patyczaki, straszyki, próchnojady, krocionogi, karaczany oraz ślimaka olbrzymiego. W pawilonie bezkręgowców można było zobaczyć szarańcze, skorpiony, tarantule i ptaszniki. Przy okazji wizyty w ZOO uczniowie obserwowali zwierzęta na wybiegach i innych pawilonach. Bezkręgowce odczarowane i nie są wcale takie straszne.

Mikrofauna w powiększeniu i 3a  Mikrofauna w powiększeniu i 3a  Mikrofauna w powiększeniu i 3a  Mikrofauna w powiększeniu i 3a

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony