facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Festiwal nauki do duże wydarzenie kulturalne w naszym mieście. Każdy może poczuć się, jak naukowiec i wykonać interesujące doświadczenia. Nasza klasa wybrała się więc do Instytutu Medycyny Doświadczalnej PAN, na lekcję "Tajemnice mózgu". Było super! Dowiedzieliśmy się, jak działa nasz wewnętrzny komputer i z czego jest zrobiony. Można go było też obejrzeć pod mikroskopem. Dziwne, że wszyscy mamy w głowie coś takiego! Uzbrojeni z mini-neuron, którego sami wyprodukowaliśmy, powróciliśmy na zajęcia szkolne. Po co? Oczywiście - ćwiczyć mózgi!

Tajemnice mózgu - wyjście klasy 2a  Tajemnice mózgu - wyjście klasy 2a  Tajemnice mózgu - wyjście klasy 2a  Tajemnice mózgu - wyjście klasy 2a

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony