facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Kolejne wyjście związane z rozwijaniem artystycznych zainteresowań to koncert pt. ”Wspomnienie o Fryderyku Chopinie” w SCEK-u. W czasie koncertu dzieci wysłuchały przepięknego Nokturnu e-moll op. 72, Etiudy f-moll, Koncertu skrzypcowego oraz brawurowo wykonanej Arii Elwiry z opery „Purytanie”. Emocje po koncercie znalazły odzwierciedlenie w ciekawych pracach wykonanych na warsztatach plastycznych rozwijających dziecięcą twórczość. Prace te zostaną zaprezentowane w naszej szkole przy Ciasnej.

Kl. 2b na zajęciach artystycznych w SCEK-u  Kl. 2b na zajęciach artystycznych w SCEK-u  Kl. 2b na zajęciach artystycznych w SCEK-u  Kl. 2b na zajęciach artystycznych w SCEK-u

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony