facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

29 listopada w SP nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego, odbył się X Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia, w którym wzięła udział także nasza szkoła.

Każda szkoła musiała przygotować stanowisko promujące zdrową żywność, które obsługiwało 6 uczniów i 2 nauczycieli. Uczniowie klasy 6B i 6C przygotowali plakaty, rymowanki i wierszyki zachęcające do zdrowego trybu życia. Na naszym stole pojawiły się także produkty i potrawy niskotłuszczowe z owoców i warzyw, wraz z przepisami.
Podczas imprezy dzieci wspólnie przyrządzały posiłki, brały udział w różnych zabawach m.in. wyścig z ziemniakiem, a na koniec obejrzały występ przygotowany przez uczniów szkoły SP29 i otrzymały drobne upominki.
Podczas całej wizyty każdy mógł spróbować potraw z każdego stanowiska, a były wyjątkowo smaczne smile

X Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia  X Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia  X Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia  X Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony