facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Pod koniec maja klasa 5d wraz ze swoją wychowawczynią w ramach Varsavianistycznej Szkoły odwiedziła różne miejsca w okolicy, gdzie można spędzać wolny czas . Interesowały nas miejsca gdzie można uprawiać sport. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od bocznego boiska Polonii, gdzie trenują uczniowie z naszej szkoły. Później byliśmy w parku Traugutta, gdzie znajduje się ogólnodostępna bieżnia i siłownia na wolnym powietrzu. Kolejne odwiedzane miejsca to również siłownie na świeżym powietrzu: przy basenie na ulicy Inflanckiej, przy muzeum" Polin" i w parku Krasińskich. Ostatnim punktem wyjścia był plac zabaw w parku Krasińskich, z wieloma przyrządami do kształtowania zwinności tj. liny, zjeżdżalnie itp. W naszej najbliższej okolicy jest dużo miejsc gdzie można czynnie uprawiać sport.

5d na tropie sportowych miejsc w okolicy  5d na tropie sportowych miejsc w okolicy  5d na tropie sportowych miejsc w okolicy  5d na tropie sportowych miejsc w okolicy

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony