facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

30 maja 2018 roku dziewięcioosobowa delegacja z klas 7 wraz z panią od plastyki wybrała się na happening pt.: „100 metrów na 100-lecie” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie. Wydarzenie miało miejsce w Parku Saskim, w którym to przedstawiciele kilku różnych szkół mieli za zadanie na papierze o długości 100 metrów namalować za co kochają Polskę. Akcja związana była z obchodami 100-lecia niepodległości Polski. Oprócz pracy twórczej uczniowie mieli również czas na rekreację i odpoczynek na kocyku.

Happening malarski  Happening malarski  Happening malarski  Happening malarski

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony