facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

20 września uczniowie z naszej szkoły wraz z nauczycielami dołączyli do międzynarodowej akcji Sprzątania Świata zainaugurowanej w Australii w 1989 roku. Wzrost świadomości ekologicznej oraz alarmujące informacje w sprawach klimatycznych sprawiają, że z roku na rok uczestników akcji na całym świecie przybywa. Również i nasza szkoła kolejny raz przyłączyła się do programu ekologicznego.
Dzięki wspólnej akcji sprzątania Parku Traugutta i Pani Ani Kwiatkowskiej uczniowie potrafią wymienić co najmniej 5 zasad ,,Jak być ekologicznym na co dzień?''.
To co najważniejsze to aktywizacja i edukacja mieszkańców Ziemi w sprawach ekologicznych.
Chrońmy nasze środowisko! Zostań ekologicznym konsumentem - segregującym i produkującym mało śmieci.

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony