facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Sztafetowe biegi przełajowe, w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, miały miejsce na stadionie stołecznej AWF. Uczniowie naszej szkoły (chłopcy) reprezentowali dzielnicę Śródmieście. Finalnie w kategorii dzieci zajęli 4 miejsce w Warszawie, a w kategorii młodzież 5 miejsce. Skład reprezentacji dzieci: Sebastian Romanowski, Kacper Burdzanowski z klasy 5e, Franciszek Rzeszutek, Szymon Todzia, Karol Winiarek, Maciej Olszewski, Marceli Jaśkiewicz z klasy 6d, Stefan Bieniecki 6b, Olaf Khan, Łukasz Żagan klasa 7c. Skład reprezentacji młodzież: Deniz Kacar, Karol Skalski, Kacper Chechłacz, Aleksander Popecki, Piotr Damięcki, Oliwier Suwiński, Igor Lemański z klasy 7c, Maciej Urbański 7b, Oliwier Sawicki 8b.
Gratulujemy bardzo dobrego wyniku w Warszawie.

Odbyły się też indywidualne biegi przełajowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów - Karolina Mróz 8b, z klasy 7c Deniz Kacar, Karol Skalski, Nikodem Karwowski, z klasy 6d Franciszek Rzeszutek, Karol Winiarek, Szymon Todzia, Dawid Radomski, Igor Kubica.
Ogromny sukces Deniza Kacara, który zajął pierwsze miejsce w Warszawie! GRATULACJE!!!

 Biegi Przełajowe WOM  Biegi Przełajowe WOM  Biegi Przełajowe WOM  Biegi Przełajowe WOM

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony