facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Uczniowie z klasy 8a wraz z nauczycielami j. obcych brali udział w językowej grze miejskiej realizowanej przez Polskie Forum Migracyjne w ramach kampanii #EUandME i we współpracy z Komisją Europejską w Polsce. Gra polegała na rozwiązywaniu zadań w obcych językach, animowanych przez migrantów i migrantki - z Gruzji, Ukrainy, Syrii, Meksyku, Niemiec, Wielkiej Brytanii... Były to piękne spotkania ponad językami i ponad kulturami!
Odwiedziliśmy Instytut Austriacki, Instytut Cervantesa oraz Punkt Informacyjny Unii Europejskiej. Gra była po prostu rewelacyjna i wszyscy nie tylko świetnie się bawili, ale mieli też niecodzienne okazje do wzmocnienia swoich kompetencji językowych i przełamywania barier w posługiwaniu się językami obcymi. Dziękujemy organizatorom za świetną formę nauki i restauracji Falafel Bejrut za pyszny poczęstunek!

Językowa gra miejska 8a (fot. Krzysztof Kuczyk, Cukry)  Językowa gra miejska 8a (fot. Krzysztof Kuczyk, Cukry)  Językowa gra miejska 8a (fot. Krzysztof Kuczyk, Cukry)  Językowa gra miejska 8a (fot. Krzysztof Kuczyk, Cukry)

fot. Krzysztof Kuczyk, Cukry

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony