im. Jana Kilińskiego

ul. Ciasna 13
    tel. 22 8311327

Misja szkoły

Pragniemy, aby wszyscy – uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy czuli się w naszej szkole dobrze, aby ją lubili i przychodzili do niej każdego dnia z radością i zapałem, aby mieli poczucie, że na Ciasnej są bezpieczni, otoczeni przyjaznymi ludźmi, żeby mogli się tu rozwijać.

Od wielu lat uczymy dzieci i młodzież w klasach sportowych (pływackich, piłkarskich, siatkarskich) oraz w klasach ogólnych – wszyscy nasi uczniowie mogą liczyć na nasze wsparcie, zaangażowanie i doświadczenie. Chcemy, aby dzieci w naszej szkole rozwijały swoje talenty, uczyły się w pozytywnej atmosferze, mogły spędzać tu ciekawie czas – nie tylko na lekcjach, ale także podczas różnych ciekawych szkolnych wydarzeń, pozaszkolnych wyjść oraz w naszej niezwykłej, kreatywnej świetlicy uwielbianej przez uczniów.

Tworzymy zgrany zespół nauczycielski – otwarta i sympatyczna Dyrekcja, nauczyciele kochający swoją pracę, niezwykle fachowi trenerzy sportowi, troskliwi nauczyciele specjaliści oraz pomysłowi nauczyciele świetlicy to właśnie my. W każdym uczniu staramy się dostrzegać mocne strony i do każdego dziecka staramy się podchodzić indywidualnie. Wspieramy zarówno wybitnie uzdolnionych, doskonałych sportowców, uczniów wielojęzycznych, jak i dzieci lubiące działać w wolontariacie, chcące wykazać się w samorządzie szkolnym czy uczniów z dysleksją lub innymi trudnościami edukacyjnymi.

Wyróżnia nas także wspaniała lokalizacja – w samym sercu Warszawy, przy Starym i Nowym Mieście. Wiemy, że to wielki przywilej pracować i uczyć się w takim otoczeniu – korzystamy z niego, współpracując jako „Varsavianistyczna szkoła” z wieloma placówkami edukacyjno-kulturalnymi oraz podczas różnych wycieczek.

Aby poczuć nasz dobry, pozytywny klimat i samemu się przekonać, że warto nas poznać lepiej, zachęcamy do odwiedzin; warto również śledzić naszą stronę internetową i profil szkoły na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do Szkoły na Ciasnej – szkoły, którą tworzymy z sercem i pasją!

Dyrekcja i Nauczyciele SP 158