Świetlica szkolna

czynna codziennie od 7.30 do 17.30
  • TELEFON

    22 831 13 27 w. 65

WITAMY W SZKOLNEJ ŚWIETLICY!  

Uczniowie SP 158 mogą liczyć na opiekę świetlicy w różnych porach dnia. Pragniemy, aby świetlica była dla naszych podopiecznych zarówno miejscem odpoczynku, jak i rozwijania zainteresowań. Nasze działania zmierzają do tego, by dzieci spędzały tu czas aktywnie i kreatywnie, w atmosferze życzliwości i zrozumienia oraz zachęty do działania.

Oferta zajęć dodatkowych tworzona jest na podstawie naszych umiejętności i zainteresowań, którymi chcemy „zarazić” dzieci. Jednocześnie chcielibyśmy czerpać z bogactwa, jakie przynoszą ze sobą uczniowie i namawiać ich do wzajemnych inspiracji.

Dzięki dobrowolnym składkom Rodziców systematycznie zaopatrujemy świetlicę w: gry, zabawki, pomoce dydaktyczne, materiały plastyczne, materiały do zajęć tematycznych, w tym także kulinarnych, upominków i nagród dla dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się przyczyniają do zwiększania atrakcyjności tego miejsca.

Wpłaty

Dokonywane przez Państwa dobrowolne wpłaty są przeznaczane na materiały papiernicze i plastyczne do prowadzenia zajęć, drobny sprzęt sportowy, zabawki, gry planszowe, organizację imprez świetlicowych oraz na nagrody i upominki dla uczniów. Dzięki Państwa wpłatom mamy możliwość organizowania wielu świetlicowych wydarzeń, z których korzystają wszyscy uczniowie.

Dziękujemy!!!

Wysokość wpłat deklarujecie Państwo przy zapisie dziecka do świetlicy.

Wpłat można dokonywać:

  • Bezpośrednio u kierownika lub wychowawców świetlicy
  • Przelewem na subkonto Rady Rodziców przy SP 158 (w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz okres za jaki jest wpłacana kwota)

ŚWIETLICA SZKOLNA SP 158
Bank PKO BP SA
44 1020 1013 0000 0902 0323 7690

Dokumenty

01
Regulamin świetlicy
Pobierz
02
Karta zapisu ucznia do świetlicy szkolnej
Pobierz
03
Документ записи ребенка в продлёнку школы № 158 имени Яна Килинского в Варшавев учебном году 2022/2023
Pobierz
04
Informacja na temat przetwarzania danych osobowych osób upoważnionych do odbioru ucznia ze szkoły
Pobierz
05
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób upoważnionych do odbioru dziecka
Pobierz

Aktualności świetlicy

Makrama w Świetlicy the Best

Makrama w Świetlicy the Best

Fantastyczne projekty z makramy za nami. Coraz bardziej cieszą i zachwycają najmłodszych. Pani Kasia ostatnio uczyła wykonania świątecznych skrzatów i łapaczy snów. Chwalimy się skończonymi pięknymi lampionami.
Piłkarska Świetlica the Best

Piłkarska Świetlica the Best

Dziś klasy 1a,1b oraz 1c miały możliwość wziąć udział w treningu pokazowym piłki nożnej zorganizowanym przez trenerów Jakuba Kaźmierczaka i Krzysztofa Janickiego.
Public Services

00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 
tel. 22 8311327 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego © All Rights Reserved.

Powrót do góry