W piątek 5 kwietnia naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu matematycznego dla klas trzecich – „Wzorowy Matematyk” organizowanego w ramach Małej Olimpiady Matematycznej.
19 marca odbył się etap dzielnicowy konkursu "Wzorowy Matematyk" w ramach Małej Olimpiady Matematycznej, w którym wzięło udział 59 uczniów z 10 szkół śródmiejskich. Lista laureatów na plakacie. 5 kwietnia zapraszamy na uroczystość podsumowującą ten etap.
Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy zawiadamia o zamiarze przekształcenia z dniem 31 sierpnia 2024 r. Szkoły Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego, poprzez likwidację oddziału przedszkolnego - zgodnie z Uchwałą NR XCIII/3059/2024 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 11 stycznia 2024 r.

Zawody Kiliński Cup 2023

| Webmaster | Aktualności ogólnoszkolne
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w szkolnych zawodach pływackich Kiliński Cup. Zapraszamy rodziców do kibicowania i wspólnej zabawy, a odważnych zachęcamy do udział w sztafecie rodzinnej (osoba dorosła + dziecko). Zaczynamy o 12:45 rozgrzewką dla klas 1, 2 13:00 - start konkurencji dzieci 13:30 - start sztafet rodzinnych; 14:15 - rozgrzewka dla klas 3 14:30 - start konkurencji dzieci 15:00 - start sztafet rodzinnych; Zapewniamy dobrą zabawę i gorącą atmosferę! Na pływalni na trybunach obowiązuje zmiana obawia na basenowe.
27 września 2023 roku w siedzibie Centrum Nauki Kopernik odbyła się XIV gala wręczenia Certyfikatów WARS i SAWA Prezydenta m.st. Warszawy przyznawanych w projekcie realizowanym w ramach Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych.
Wyniki konkursu dzielnicowego

Wzorowy matematyk

| Webmaster | Klasy 1-3
Konkurs dzielnicowy

Zawody pływackie w 2b

| Webmaster | Sport
Klasa 2b brała udział w pierwszych zawodach orgaznizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki "I KROK PŁYWACKI" 18 osobowa reprezentacja mogła skosztować rywalizacji z dziećmi z innych klubów. Zdobyte doświadczenie zaowocuje na następnych zawodach.
Wyniki konkursu kaligraficznego w klasach 1-3 w ramach obchodów Dnia Pisma Ręcznego. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy sukcesu!
Dzieci z klasy 1a na wyższych i najniższych poziomach w Zamku Królewskim poszukiwały Bazyliszka. Poznając legendę o Bazyliszku pojawiły się obok ciekawości, lęk i strach, ale dzieci miały jednak ochronę

2b na zajęciach w szkolnej bibliotece

| Webmaster | Klasy 1-3
Umiemy już całkiem nieźle czytać, więc najwyższy czas, byśmy sprawnie i przede wszystkim samodzielnie, potrafili odnaleźć w bibliotece interesujące nas książki.