Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

Wyniki konkursu kaligraficznego w klasach 1-3 w ramach obchodów Dnia Pisma Ręcznego.

Klasy 1 – I miejsce: Gabriela Jarosz kl.1a, Zofia Goleń kl.1c, Maksymilian Efenberg kl.1c, Lena Parzyszek, kl.1c, Witold Marczuk kl.1b; II miejsce: Stefan Sandecki kl.1b, Igor Norkowski kl.1c, Piotr Kawka kl.1c, Oliwia Murawska kl.1c, Jan Rzeszowski kl.1b, Anna Artymowska kl.1b, Lew Laskowski kl.1b, Barbara Biłyk kl.1b; III miejsce: Witold Trąbiński kl.1c, Jakub Nadzieja kl.1c, Maksymilian Sycz kl.1c, Natalia Jakubowska kl.1c, Bianka Regulska kl.1c, Emilia Szyszko kl.1c, Krystian Russ kl.1c, Emilia Jankowska kl.1b, Wiktor Widz kl.1b, Antoni Grabowski kl.1b, Cezary Kuś kl.1b, Maksymilian Czajka kl.1b, Tadeusz Barcikowski kl.1b, Jan Bogumił kl.1b, Julian Morawski kl.1b.

Klasy 2 – I miejsce: Zuzanna Wojciewska kl.2a, Zuzanna Świderek kl.2a, Amelia Połonecka kl.2a, Marek Jasiewicz kl.2b, Bartosz Stolarkiewicz kl.2c; II miejsce: Amelia Komorowska kl.2a, Julia Kurowska kl.2a, Laura Stępniak kl.2a, Eleonora Dimitrijevic kl.2a, Oliwia Wysoczańska kl.2b, Natalia Czerniga kl.2b, Tymon Bukowski kl.2b, Maja Karpińska-Kryszak kl.2b, Jakub Krupa kl.2b, Maja Dudkowska kl.2c, Hanna Banasiak kl.2c; III miejsce: Michał Browarek kl.2b, Zofia Szatkowska kl.2b, Maks Dąbrowski kl.2c, Hanna Szyplińska kl.2c, Leonardo Barbella Aponte kl.2c, Marcel Szczygieł kl.2c, Aleks Dąbrowski kl.2c, Maksymilian Stachowski kl.2c.

Klasy 3 – I miejsce: Magdalena Mikołowicz kl.3a, Oriana Osuch kl.3b, Laura Jaczewska kl.3b, Yuliia Kopel kl.3c; II miejsce: Yaromyr Lytvynenko kl.3a, Malina Kaczmarczyk kl.3b, Liliana Małasiewicz kl.3b, Maja Zimnicka kl.3b, Franciszek Artymowski kl.3b, Patrik Kolomeytsev kl.3c; III miejsce: Jakub Gmurski kl.3a, Illia Koloiets kl.3a, Jan Koleda kl.3a. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy sukcesu!