Wyniki konkursu dzielnicowego "Wzorowy matematyk"

Wnaszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu matematycznego dla klas trzecich – „Wzorowy Matematyk” organizowanego w ramach Małej Olimpiady Matematycznej. Gościem specjalnym był zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście pan Paweł Martofel. W części artystycznej wystąpiła klasa 3b i uczniowie klasy 2c oraz pan Wojtek Augustyniak, który zaprezentował sztuczki matematyczne. W tym roku szkolnym w śródmiejskim konkursie wzięło udział 457 uczniów z 13 szkół. Do etapu dzielnicowego zakwalifikowało się 57 uczniów, natomiast laureatami zostało 20 uczniów. Było 12 miejsc I, 5 miejsc II oraz 3 miejsca III. W naszej szkole I miejsce zajęli: Magdalena Mikołowicz z kl.3a oraz Hanna Żukowska-Formela i Tomasz Olszewski z kl.3b.

Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie warszawskim!