Aktualności

najnowsze informacje i wydarzenia
 • Szkoła Podstawowa nr 158
  im. Jana Kilińskiego

   ul. Ciasna 13
  00-232 Warszawa
  tel. 22 8311327
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gala wręczenia Certyfikatów WARS i SAWA

Dnia 27 września 2023 roku w siedzibie Centrum Nauki Kopernik odbyła się XIV gala wręczenia Certyfikatów WARS i SAWA Prezydenta m.st. Warszawy przyznawanych w projekcie realizowanym w ramach Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych. W imieniu naszej szkoły bezterminowo przyznany certyfikat odebrały: Pani Dyrektor Beata Orczyk i koordynator Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnionych, Renata Zaczek wraz z przedstawicielami uczniów uzdolnionych: Wiktorem Jakubowskim z klasy 7a i Tymoteuszem Dutkiewiczem z klasy 7b.

W uroczystości, z udziałem przedstawicieli społeczności wyróżnionych szkół, uczestniczyli: Renata Kaznowska – zastępca prezydenta m.st. Warszawy, przedstawiciele Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz samorządowej placówki doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES). a także Zespołu opiniującego tegoroczne wnioski szkół.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, których działania, w tym udział w zeszłorocznej Biesiadzie Warsa i Sawy, przyczyniły się do przedłużenia Certyfikatu Warsa i Sawy.
Dzięki nim znaleźliśmy się wśród 178 warszawskich szkół legitymujących się Certyfikatem bezterminowym, które tworzą warszawska sieć szkół wspierających uzdolnionych.

 

Public Services

00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 
tel. 22 8311327 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego © All Rights Reserved.

Powrót do góry