W piątek 5 kwietnia naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu matematycznego dla klas trzecich – „Wzorowy Matematyk” organizowanego w ramach Małej Olimpiady Matematycznej. W części artystycznej klasa 2b zaśpiewała piosenkę, a uczniowie klasy 2c zaprezentowali inscenizację pt. „Bezpieczny Internet” . W tym roku szkolnym w śródmiejskim konkursie wzięło udział 12 szkół. Do etapu dzielnicowego zakwalifikowało się 60 uczniów. Laureatami zostało 22 uczniów, czyli było 7 miejsc I, 8 miejsc II oraz 7 miejsc III. Podziękowania otrzymały również nauczycielki nagrodzonych uczniów. W naszej szkole I miejsce zajął – Stanisław Werner-Malento z kl.3a, II miejsce zajął – Tymon Bukowski z kl.3b, a III miejsce zajęła – Weronika Gajos z kl. 3a.

Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie finałowym!