Aktualności

najnowsze informacje i wydarzenia
 • Szkoła Podstawowa nr 158
  im. Jana Kilińskiego

   ul. Ciasna 13
  00-232 Warszawa
  tel. 22 8311327
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁA PRZYJAZNA PRAWOM CZŁOWIEKA

W roku szkolnym 2023/2024 nasza Szkoła przystąpiła do programu Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka. Jak przeciwdziałać przemocy i wykluczeniu?, który realizowany jest przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń  – jednostkę organizacyjną Urzędu miasta stołecznego Warszawy. 

Głównym celem programu jest ograniczenie przejawów wykluczenia i przemocy w szkołach podstawowych. Z realizacją celu głównego związane są identyfikowanie i właściwe reagowanie na wykluczenie i przemoc oraz przeciwdziałanie im, a tym samym sprawienie, by społeczność szkół biorących udział w programie była bardziej przyjazna prawom człowieka, lepiej przygotowana do przeciwdziałania wykluczeniu i przemocy, a szkoła stawała się bardziej bezpieczna dla uczennic i uczniów.

Program ma charakter systemowy i jest skierowany do całych społeczności szkolnych: kadry pedagogicznej i administracyjnej, uczennic i uczniów oraz rodziców i opiekunów.

 Więcej o programie na stronie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń

Public Services

00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 
tel. 22 8311327 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego © All Rights Reserved.

Powrót do góry