Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich w pływaniu

Praktycznie wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, co dla trenera ma największe znaczenie. Zajęliśmy 1 miejsce w klasyfikacji medalowej, ale nie wpadajmy w zachwyt. Zabrakło na zawodach silnych zespołów z G8 Bielany i GIM92 Ursynów. Jednakże dzieci walczyły dzielnie. Bardziej doświadczeni zawodnicy zdobywali medale: Agata, Leo, Ignacy i dyplomy Marysia, Tosia, Wojtek, Aurelia. Bardzo cieszy również postawa nowicjuszy: Uli - dyplom 6m. Zosi - świetny czas na 50 dowolnym, oraz bliźniaków Laury i Marcela - którzy startowali bez presji, jak równy z równym. Gratulacje dla wszystkich.

30.000+

Populacja