Zapraszamy wszystkie dzieci na nabór do I klasy sportowej o profilu pływackim  oraz do I klasy o profilu piłkarsko - siatkarskim w naszej szkole. Wychowanie dziecka poprzez sport to same korzyści - hartowanie ciała, kształtowanie charakteru, przygoda, pasja. Trening otwarty na pływalni już 2. lutego! Nie czekaj i dołącz do czołowej ekipy sportowej!
Za nami dwudniowe zawody w Raciborzu, podczas których oprócz medali indywidualnych rywalizowaliśmy przede wszystkim o trofeum dla najlepszej szkoły sportowej w pływaniu.

Kadra Polski Juniorów w Pływaniu

| larche | Sport
Zaczynamy od miłych wiadomości. Uczniowie klasy 8b: Maja Dudkiewicz Tarasiewicz Piotr, Janus Tymon, Włodarczyk Michał zostali powołani do Kadry Polski Juniorów w Pływaniu. Zawodnikom oraz trenerowi prowadzącemu - Wojciechowi Kobylarczykowi- serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Zawody pływackie w 2b

| Webmaster | Sport
Klasa 2b brała udział w pierwszych zawodach orgaznizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki "I KROK PŁYWACKI" 18 osobowa reprezentacja mogła skosztować rywalizacji z dziećmi z innych klubów. Zdobyte doświadczenie zaowocuje na następnych zawodach.
Dzisiejszy wicemistrzowski sukces dedykujemy Milanowi z kl.8e, który podczas finałowego meczu doznał urazu ręki zakończonego operacją w szpitalu. MILAN WRACAJ SZYBKO DO FORMY. CZEKAMY NA CIEBIE. Klasie 8e i 7a gratulujemy sukcesu i dziękujemy za wielkie zaangażowanie.

Zawody pływackie GP WMOZP III runda

| Webmaster | Klasy 4-8
Praktycznie wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, co dla trenera ma największe znaczenie. Zajęliśmy 1 miejsce w klasyfikacji medalowej, ale nie wpadajmy w zachwyt.
Uczniowie klasy 8b z rocznika 2008 stanęli na wysokości zadania i pokazali bardzo dobrą formę sportową.