facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Na ostatnich zajęciach eksperymentalnych wykonaliśmy ciekawe  doświadczenie dotyczące powietrza. Przekonaliśmy się co to jest dwutlenek węgla oraz to w jaki sposób napompować balon w zupełnie inny sposób. Okazało się, że gaz może pełnić funkcję jako pompka. Oczywiście wybuchu żadnego nie było, natomiast zaskoczenie  wśród uczniów wywołał sam fakt, że balony zostały napompowane jedynie przy użyciu octu oraz sody. Efekt doświadczenia z balonami zaskoczył wszystkich uczniów  i zaciekawił na tyle, że chcieli wykonywać kilkakrotnie to samo doświadczenie)))

Zajęcia dodatkowe w świetlicy  Zajęcia dodatkowe w świetlicy  Zajęcia dodatkowe w świetlicy  Zajęcia dodatkowe w świetlicy

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony