facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

We wtorek, 9 października na zajęciach kulinarnych w świetlicy królowały pomidory! Klasy 1a i 2a wspólnie z paniami przygotowały prawdziwy przecier z pomidorowy. Dzieci samodzielnie kroiły pomidory, zioła, czosnek. Nie straszna im była nawet cebula! ? Aromat przypraw, ziół toskańskich - jak bazylia czy oregano, roznosił się po całej świetlicy... W następstwie tych wcale niełatwych działań powstał pachnący sos pomidorowy, który zaserwowano w towarzystwie makaronu. Wyszło przepysznie! Niektórzy prosili o dodatkową porcję, a inni nawet o kolejne... Mniam, mniam!

                                                          

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony