Pluszowy Miś ma już ponad 100 lat!!!
Dzieci z naszej świetlicy nie zapomniały o tym ważnym święcie. Przygotowania rozpoczęły się już na początku tygodnia. Uczniowie stworzyli piękne portrety misiów. Podczas prezentacji multimedialnej poznały historię tej niezwykłej maskotki oraz zauważyły różnicę pomiędzy misiem a niedźwiedziem.
Dzieci przypomniały sobie znane bądź mniej znane postacie misiów. Mogły również sprawdzić wiedzę podczas quizu przyrodniczego oraz Kubusiowych zagadek. To jeszcze nie wszystko. Jak przystało na urodziny misia, nie zabrakło czegoś słodkiego. Świetliczaki własnoręcznie przygotowały pyszne "małe conieco" - misiowe ciasto. Mniam, mniam. Pychotka. Na zakończenie dzieci obejrzały film o Misiu Paddingtonie.
W przyszłym roku też świętujemy ten wyjątkowy dla każdego dzień ☺.

Dzień Misia w świetlicy  Dzień Misia w świetlicy  Dzień Misia w świetlicy  Dzień Misia w świetlicy