facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W tym semestrze, podczas zajęć świetlicowych kl. 2b rozpoczęła udział w VI edycji programu Warszawska ENERGIA - od poznania do EKOdziałania. 
Jest to program edukacji ekologicznej dla przedszkoli i szkół podstawowych, a tym razem tematem przewodnim jest transport. 

W listopadzie, 2b dwukrotnie odbyła zajęcia instruktażowe z P. Anną Stępniewską - w MDK Fabryczna oraz w naszej szkole, ucząc się, jak wykonać grę planszową o konstrukcji przestrzennej, której zasady będą pokazywać, w jaki sposób możemy dotrzeć do celu, wybierając zachowania proekologiczne. Zamiast samochodu, możemy wybrać środek komunikacji miejskiej, np. autobus, nawet hybrydowy albo przesiąść się na rower, hulajnogę... Oprócz planszy, tworzymy instrukcję z zasadami gry i inne elementy, jak pionki czy karty zadaniowe. Finałem będzie turniej, na który pojedzie kilkuosobowa delegacja klasy.

Warszawska Energia  Warszawska Energia  Warszawska Energia  Warszawska Energia

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony