facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Przedświąteczny czas w świetlicy to m.in. pieczenie pierników. Piekli je więc także najmłodsi członkowie naszej szkolnej społeczności, czyli Zerówka i to wspólnie ze swoimi rodzicami. 6-latkowie ochoczo wałkowali i wycinali przeróżne kształty, a rodzina wraz z wychowawczynią Panią Teresą dawała instrukcje i w razie potrzeby służyła pomocą. Podczas pieczenia pachniało niesamowicie. Każdy, kto wchodził do świetlicy mógł poczuć zapach piernikowych przypraw, jak cynamon, kardamon i goździki...

Rodzinne pieczenie pierników w Zerówce  Rodzinne pieczenie pierników w Zerówce  Rodzinne pieczenie pierników w Zerówce  Rodzinne pieczenie pierników w Zerówce

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony