facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

24 kwietnia od pierwszej przerwy naszą szkołę (jak przystało na Varsavianistyczną Szkołę) opanowała Warszawa. Przeszliśmy na „TY” i poznawaliśmy siebie w różnych sytuacjach. Za każde wykonane zadanie nauczyciele na karcie uczestnika stawiali pieczątki. Wyzwania były następujące: śpiewana Warszawa, interaktywne quizy, książki o Warszawie, parki, rymowany wiersz, krzyżówka historyczna, wykreślanka, quzi w języku angielskim. W zabawie udział wzięło 162 uczniów z kl. 4-7.

Happening   Happening   Happening   Happening

Wszystkie stemple zdobyli:

• Aniela Bielawska kl. 6A
• Antonina Jażdżyk kl. 6A
• Ola Urbańska kl. 5A
• Patryk Czyrynda kl. 4D
• Natalia Juszczyk kl. 5B
• Zuzanna Jarzyna kl. 5B
• Krzysztof Polkowski kl. 5B
• Wilena Karnacewicz kl. 7A
• Daria Marczak kl. 7A.

Najbardziej aktywną klasą okazała się 4D.

Nagrody specjalne za najlepiej wykonane zadania otrzymali:
• Michał Sienkiewicz z kl. 7A za zadanie dotyczące parków
• Natalia Juszczyk 5B i Ola Urbańska 5A za dokładne rymy
• Aniela Bielawska 6A za kartę katalogową
• Aniela Bielawska 6A za quiz w języku angielskim.

Happening został zorganizowany w ramach projektu Varsavianistyczna Szkoła przez panie Małgorzatę Słonawską i Lucynę Zająkałą. Dziękujemy nauczycielom, którzy bezinteresownie oddali swój czas dla uczniów.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony