facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W sobotę 1 czerwcaw Dzień Dziecka, na stadionie "Orlik" w parku Agrykola odbył się turniej dla uczniów klas I -III, podsumowujący program "Od zabawy do sportu". Naszą szkołę reprezentowali: Agata Czerniga, Blanka Jeżewska, Nikodem Sowa i Antoni Tomaszewski z klasy 3a, Julia Lisicka, Jacek Janczewski z klasy 2a ,Stanisław Kaszczuk z klasy 2b, Filip Bojanowski, Maria Batory z klasy 1c oraz Jowita Hejnrych, Wojciech Kuś z klasy 1b . Zawody składały się z pięciu konkurencji, w których trzeba było wykazać się szybkością, zwinnością oraz precyzją i umiejętnością współpracy w drużynie. Finalnie nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce w dzielnicy na 13 startujących zespołów .
BRAWO !!! To duży sukces i jest to najlepszy wynik od kilku lat. GRATULACJE !

Finał   Finał   Finał   Finał

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony