Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11-latków.
Właśnie na świeżo zakończyliśmy zmagania dzieci 10 i 11 letnich - zawodnicy spisali się na 5 tke z plusem.
Drużynowo rocznik 2009 (4b oraz dwóch uczniów z 3b) zwyciężył całe zawody zdobywając łącznie 5430 pkt FINA- zwycięska drużyna sprzed roku zdobyła 5309 zatem czekamy z niecierpliwością na zestawienie ogólnopolskie.
Najlepsza zawodniczka zawodów wśród 10latkow została Dudkiewicz Maja a wśród chłopców Tarasiewicz Piotr. mieliśmy również duble na podium (100 zmiennym oraz 50 dowolnym - Tarasiewicz Piotr, Włodarczyk Michał)
Medale dla 2009 zdobywali: Włodarczyk Michał, Tarasiewicz Piotr, Dudkiewicz Maja, Janus Tymon, Bieniecka Maja.
Reszta naszych punktujących dzięki którym osiągnęliśmy taka liczbę punktów to Nadolny Jerzy, Potrzebowski Franciszek, Zalewska Zofia, Batory Helena, Bolek Franciszek, Walkowska Julia, Banasiuk Sebastian, Zabrocki Mikołaj, Walkowska Julia, Artecka Leokadia, Sieczek Bartosz, Stańczyk Jakub, Patucha Jeremi oraz Szymanik Michał
Całej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów
Rocznik 2008 nie próżnował i wywalczył dwa złote medale w sztafetach 4x50m stylem zmiennym i dowolnym(Osóbka-Morawski Eryk, Czajka Maciej, Polkowski Piotr, Ciura Robert). Eryk dorzucił jeszcze złoto na 50m stylem motylkowym i brąz na 200m stylem dowolnym, a Maciej Czajka srebro na 100m stylem klasycznym.
Sztafety oraz chłopców wspierały dzielnie Kijewska Wiktoria oraz Godlewska Pola
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów
Pełne zestawienie z zawodów na

Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11-latków Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11-latków Drużynowy Wielobój Pływacki 10 i 11-latków