facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

WieloCOOLturowa gra miejska przygotowana przez Fundację Polskie Forum Migracyjne rozpoczęła się w Synagodze Nożyków przy pl. Grzybowskim. Mogliśmy się tam wiele dowiedzieć na temat religijnych tradycji żydowskich. Następnie odwiedziliśmy Centrum Kultury Austriackiej, a tam odkrywaliśmy co czuje nowo przybyły uchodźca i jak można mu pomóc. Następnie poszliśmy do syryjskiej restauracji "Niedaleko Damaszku", gdzie przy bliskowschodnim poczęstunku właściciel opowiadał o Syrii, jej historii i wielokulturowości. Wycieczka zakończyła się odpoczynkiem w Parku Krasińskich, gdzie miło spędziliśmy czas chłodząc się na 'pluskowisku'.
Gra terenowa była interesująca ponieważ mieliśmy szansę dowiedzieć się czegoś o innych kulturach i religiach. Była to też miła i odprężająca przerwa od szkolnych zajęć.
tekst - Maria Kucharczyk, 7a
zdjęcia - Miłosz Kamiński, 7a

WieloCOOLturowa gra miejska 7a  WieloCOOLturowa gra miejska 7a  WieloCOOLturowa gra miejska 7a  WieloCOOLturowa gra miejska 7a

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony