facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

dni otwarte

W klasach pływackich Szkoły Podstawowej nr 158 w Warszawie trenują dzieci z klas 1 - 8. Młodym sportowcom gwarantujemy: wysoki poziom szkolenia sportowego, od 3 treningów (45 min) tygodniowo w klasach pierwszych do 8 treningów (1,5 godz.) tygodniowo w klasach ósmych oraz cztery godziny wychowania fizycznego tygodniowo.
Wszystkie zajęcia i treningi są prowadzone przez doświadczonych trenerów, nauczycieli WF - wychowawców, wielokrotnych mistrzów i rekordzistów Polski. Szkoła oferuje doskonałe warunki do nauki i uprawiania sporu. Doświadczona kadra trenerska, jak i doskonałe grono pedagogiczne potrafią wspierać swych uczniów w każdej trudnej sytuacji. Szkoła są znana i ceniona, toteż trafiają tu dzieci i młodzież, umiejący godzić naukę ze sportem.
Szkolenie opiera się głównie na nauczaniu techniki pływania wszystkimi stylami. Prawidłowa technika i naturalny rozwój dają szansę wyszkolenia zawodników najwyższej klasy.

Co roku uczniowie naszej placówki są powoływani do Kadry Wojewódzkiej oraz ścisłej Kadry Polski Juniorów. Reprezentują Polskę na imprezach międzynarodowych. Zdobywają medale Mistrzostw Polski oraz wszelakich zawodów ogólnopolskich i wojewódzkich.

 

Kadra Trenerska

Piotr Piotrowski, Andrzej Gozdalik, Łukasz Rybiński, Wojciech Kobylarczyk, Przemysław Piotrowski, Magdalena Wiesiołek, Agata Chmarra

 

Klasy pływackie w roku szkolnym 2020/2021  oraz trenerzy prowadzący:

 

 Klasa 1b - Trenerzy Piotrowski, Piotr Chmarra Agata 

 

 Klasa 2b - Trener Rybiński Lukasz

 Klasa 3b - Trenerzy Piotrowski, Piotr Rybiński Łukasz

Klasa 3c - Trenerzy Agata Chmarra, Piotrowski Przemysław

 Klasa 4b - Trener Piotrowski Piotr

Klasa 5b - Trenerzy Gozdalik Andrzej, Piotrowski Przemysław

Klasa 6b - Trenerzy Kobylarczyk Wojciech, Wiesiołek Magdalena

Klasa 7b - Trenerzy: Gozdalik Andrzej, Rybiński Łukasz

Klasa 8b - Trenerzy: Wiesiołek Magdalena, Kobylarczyk Wojciech

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony