facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu  2019 Racibórz  6-7. 04.2019

Wielkimi sukcesami, po dwóch dniach zmagań, zakończyły się Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Raciborzu. Naszą Szkołę reprezentowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: Kat. 6 klas i młodszych, Kat. 7 i 8 klas.

W kategorii młodszej Reprezentacja SP 158 (klasy 6b i 7b ) zajęła 2 miejsce w punktacji Drużynowej. W kategorii starszej Reprezentacja SP 158 (klasy 7b i 8b) zajęła w punktacji drużynowej wysokie 4 miejsce. Należy zauważyć, że w klasyfikacji medalowej zajęliśmy 2-gą lokatę.

Na szczególne wyróżnienia zasługują zawodnicy: 

Kat. Młodsza: Antoni Fronczak zdobywca 3 srebrnych medali oraz 3-go miejsca pod względem wartości wyniku w punktacji FINA, Karina Wilanowska zdobywczyni brązowego medalu.

Sztafeta Dziewcząt 4 x 100 st. dowolnym -  srebrny medal (WILANOWSKA Karina,  ORASZEK Karolina,  MACIEJEWSKA Antonina,  MICHALSKA Pola), Sztafeta Chłopców 4 x 100 st. dowolnym -  srebrny medal (FRONCZAK Antoni, WEIKUM Kacper, POLKOWSKI Krzysztof, URBAŃSKI Maciej).

Kat. Starsza: Klaudia TARASIEWICZ zdobywczyni 4 złotych medali oraz tytuł Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw pod względem wartości wyniku w punktacji FINA.

Zofia TYMIŃSKA zdobywczyni 1 złotego i 1 srebrnego medalu, Aleksandra KLUSEK zdobywczyni 2 srebrnych medali i 1 brązowego medalu, Karolina APANAS  zdobywczyni 1 srebrnego medalu, Stanisław KOZŁOWSKI zdobywca 1 srebrnego medalu, Sztafeta Dziewcząt 4 x 100 st. dowolnym - srebrny medal (KLUSEK  Aleksandra, GÓRSKA Zofia,  APANAS Karolina, TARASIEWICZ Klaudia), Sztafeta mieszana 4 x 50 m st. zmiennym - brązowy medal (TARASIEWICZ Klaudia,  APANAS Karolina, KOZŁOWSKI Stanisław, KAŁASKA Patryk).

 

Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu  2019 Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu  2019 Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu  2019 Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu  2019

 

 

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony