facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W ostatnim czasie zakończyly się kolarskie cykle rowerowe Cisowianka Mazovia MTB Maraton, Poland Bike i Puchar Mazowsza XC.
W klasyfikacji generalnej Cisowianka Mazovii MTB Maraton Leonard z klasy 1b i Tymoteusz z klasy 3 b okazali się bezkonkurencyjni wygrywając cały cykl z kompletem punktów.
W Poland Bike, ścigając się w kategorii z o rok starszymi chlopcami zajmują bardzo wysokie miejsca: Tymek jest 3 a Leo 4, będąc najlepszymi zawodnikami w swoim wieku.

Sukcesy sportowe braci Dutkowskich  Sukcesy sportowe braci Dutkowskich  Sukcesy sportowe braci Dutkowskich 

W ostatnim etapie Pucharu Mazowsza XC Leo wygrywa swoją kategorię w wielkim stylu, Tymek zajmuje 6 miejsce będąc najlepszym w swoim wieku.
Tymek i Leo we wrześniu startowali rownież w biegach Wielka Ursynowska ścigajac się ze starszymi o rok chłopcami. Tymek na dystansie 600 m zajął 5 miejsce a Leo na 400 m wygrywa z wielką przewagą.
Dodatkowo chłopcy wystartowali w zawodach Ironkids w sierpniu tego roku w Gdyni. Leo na dystansie 50 m pływania 200 m biegu wygrał. Tymek na dystansie 100 m pływania 500 m biegu też okazał się zwyciężą. A nie bylo łatwo, bo organizatorzy niesłusznie zdyskwalifikowali Tymka. Po złożonym protescie przywrócili Tymkowi tytuł Ironkida :) Serdecznie chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony