Pływanie

trenujemy przyszłych mistrzów świata
  • Trenerzy

• Reprezentacja Polski

Co roku uczniowie naszej Szkoły są powoływani do Kadry Wojewódzkiej oraz ścisłej Kadry Polski Juniorów. Reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej

Trenerzy

Wszystkie zajęcia i treningi są prowadzone przez doświadczonych trenerów, nauczycieli WF - wychowawców, wielokrotnych mistrzów i rekordzistów Polski. Szkoła oferuje doskonałe warunki do nauki i uprawiania sporu. Doświadczona kadra trenerska, jak i doskonałe grono pedagogiczne potrafią wspierać swych uczniów w każdej trudnej sytuacji. Szkoła są znana i ceniona, toteż trafiają tu dzieci i młodzież, umiejący godzić naukę ze sportem.

Klasy pływackie

W klasach pływackich Szkoły Podstawowej nr 158 w Warszawie trenują dzieci z klas 1 - 8. Młodym sportowcom gwarantujemy: wysoki poziom szkolenia sportowego, od 3 treningów (45 min) tygodniowo w klasach pierwszych do 8 treningów (1,5 godz.) tygodniowo w klasach ósmych oraz cztery godziny wychowania fizycznego tygodniowo. Szkolenie opiera się głównie na nauczaniu techniki pływania wszystkimi stylami. Prawidłowa technika i naturalny rozwój dają szansę wyszkolenia zawodników najwyższej klasy.

Co roku uczniowie naszej placówki są powoływani do Kadry Wojewódzkiej oraz ścisłej Kadry Polski Juniorów. Reprezentują Polskę na imprezach międzynarodowych. Zdobywają medale Mistrzostw Polski oraz wszelakich zawodów ogólnopolskich i wojewódzkich.

Podział Klas

1b - Agata Chmarra, Tomasz Boheń