Siatkówka

Jak trenujesz, tak będziesz walczyć
 • Trenerzy

  Doświadczona kadra trenerska, jak i doskonałe grono pedagogiczne potrafią wspierać swych uczniów w każdej trudnej sytuacji.

 • Reprezentacja Polski

  Co roku uczniowie naszej Szkoły są powoływani do Kadry Wojewódzkiej oraz ścisłej Kadry Polski Juniorów. Reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej

Klasy siatkarskie

Profil siatkarski rozpoczyna się od klasy czwartej. Szkolenie sportowe organizowane jest we współpracy z klubem Akademia Siatkówki Setball, gdzie oprócz treningów szkolnych dziewczęta i chłopcy mogą doskonalić swoje umiejętności na treningach popołudniowych. Przychodząc do klasy siatkarskiej nie trzeba mieć umiejętności siatkarskich ponieważ wszyscy uczą się od początku i systematycznie nabywają nowych zdolności. Treningi wzbogacone są o trening motoryczny. Bierzemy udział w zawodach szkolnych a zawodnicy zrzeszeni w klubie również w rozgrywkach Mazowiecko Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Nasi siatkarze powoływani są do kadry Mazowsza oraz kadry Polski. Bierzemy również udział w projekcie Siatkarskie Ośrodki Szkolne organizowany przez PZPS. W trakcie roku szkolnego oraz w wakacje organizujemy obozy sportowe gdzie zawodnicy mogą podnosić swoje umiejętności siatkarskie.

Trenerzy

Patryk Piątkowski

Absolwent warszawskiego AWF, trener II klasy piłki siatkowej oraz menedżer sportu. Prezes, założyciel i trener w naszym partnerskim klubie Akademia Siatkówki Setball. Od wielu lat związany z siatkówką, kiedyś jako zawodnik a od ponad 10 lat jako trener. W swojej trenerskiej karierze współpracował z takimi klubami jak UKS Powsinek Wilanów oraz MKS MDK Warszawa, a od grudnia 2021 szkoli młodzież w klubie Akademia Siatkówki Setball. Posiada doświadczenie w pracy z seniorami, grupami młodzieżowymi oraz najmłodszą grupą – mini siatkówki. W naszej szkole z powodzeniem rozwija siatkówkę na wielu płaszczyznach od 2018 roku. Od 2018 również trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego oraz Siatkarskich Ośrodków szkolnych. Uczniowie naszej szkoły, trenujący od podstaw pod okiem trenera Patryk są aktualnie reprezentantami kadry Mazowsza  i Polski w swoich kategoriach wiekowych.

Sukcesy trenerskie:

 • II miejsce WOM kat. dziewcząt liceum – 2010 r
 • I miejsce ŚOM kat, czwórki chłopców – 2022 r
 • I miejsce WOM – czwórki chłopców – 2022 r
 • I miejsce Mistrzostwa Mazowsza  czwórki chłopców – 2022 r
 • VIII miejsce Mistrzostwa Polski czwórki chłopców – 2022 r
 • Nagroda Szkolnego Związku Sportowego za osiągnięcia podczas LV WOM

Marcelina Nowak

Absolwentka AWF Warszawa, trenerka II klasy. Po wieloletniej karierze jako zawodniczka w pierwszo i drugoligowych zespołach, postanowiła zmienić punkt widzenia i siedzenia zostając trenerką dzieci i młodzieży. Prowadziłam grupy dziewcząt w klubach: Mazovia Warszawa, Atena Warszawa, a teraz w zaprzyjaźnionym ze szkołą klubie Akademia Siatkówki Setball Warszawa

Sukcesy

 • 2022 - Mistrzostwo Dzielnicy w kat. Czwórki chłopców
 • 2022 - Mistrzostwo Warszawy w kat. Czwórki chłopców
 • 2022 - Mistrzostwo Mazowsza w kat. Czwórki chłopców
 • 2022 - VIII miejsce Mistrzostwa Polski w kat. Czwórki chłopców
Public Services

00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 
tel. 22 8311327 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego © All Rights Reserved.

Powrót do góry