Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

10 listopada z okazji obchodów Święta Niepodległości odbył się Szkolny konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” dla klas 1-3. Na dobry początek uczennice z klasy 2a zaśpiewały piosenkę pt. „Co to jest niepodległość?”. Uczniów oceniała komisja w składzie: pani Dyrektor Beata Orczyk, pani Agnieszka Cybulska oraz pani Małgorzata Słonawska. W tym roku był bardzo wysoki i wyrównany poziom, a wiersze bardzo dobrze dobrane. Komisja konkursowa długo się naradzała i przyznała: I miejsce – Orianie Osuch z kl.3b, II miejsce – Laurze Stępniak z kl.2a, III miejsce – Anastazji Betańskiej z kl.1a, wyróżnienie dla Jagody Zawadzkiej z kl.3a oraz Aleksandra Betańskiego z kl.3c. Gratulacje również dla Lilki Jaczewskiej z kl.2c, Piotra Kawki z kl.1c oraz Ryszarda Starz z kl.2b. Brawo!

Konkurs recytatorski kl.1-3     Konkurs recytatorski kl.1-3     Konkurs recytatorski kl.1-3     Konkurs recytatorski kl.1-3