Zakończenie roku

Piłka nożna
Pływanie
Siatkówka

Nasza Szkoła przy współpracy z klubem piłkarskim Polonia Warszawa współtworzy czołową Akademię Piłkarską na Mazowszu. Uczniowie uprawiający piłkę nożną mają doskonałą możliwość do optymalnego rozwoju zarówno dydaktycznego jak i sportowego. Godziny zajęć treningowych dopasowane są do godzin zajęć lekcyjnych, dzięki czemu nasi uczniowie mają odpowiednio dużo czasu na naukę i rozwój innych talentów. Oprócz treningów piłkarskich trenerzy prowadzą zajęcia mające na celu kształtowanie ogólnego rozwoju uczniów (akrobatyka, gimnastyka). Dwa razy do roku grupy piłkarskie wyjeżdżają na zgrupowania piłkarskie, w zimę i w lato. Uczniowie klas piłkarskich dodatkowo biorą udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez MZPN, jak również w licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Miarą sukcesu dla naszej Akademii piłkarskiej nie jest ilość zdobytych medali w rywalizacji z najlepszymi zespołami w Polsce i na Mazowszu, choć na tym polu możemy poszczycić się corocznymi osiągnięciami, ale ilość zawodników która wychodzi z naszej Akademii i gra w zespołach I i II ligi oraz w reprezentacjach Polski.Mało który klub w Polsce może pochwalić się tak dużą liczbą wychowanków grających na tak wysokim poziomie, co jest dla nas olbrzymią satysfakcją i zachętą do dalszej pracy.Znakomici trenerzy, coraz lepsza baza treningowa, wspaniałe warunki do nauki w Szkole Podstawowej i Liceum, marka klubu - sprzyjają szlifowaniu piłkarskich talentów, których w Polsce nie brakuje. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy marzą o piłkarskiej karierze do rozpoczęcia nauki w Szkole Podstawowej nr 158 i przybrania Czarnej Koszuli, co oprócz dumy nie jest co prawda gwarantem spełnienia piłkarskich marzeń, ale wspaniałą szansą do ich realizacji

W klasach pływackich Szkoły Podstawowej nr 158 w Warszawie trenują dzieci z klas 1 - 8. Młodym sportowcom gwarantujemy: wysoki poziom szkolenia sportowego, od 3 treningów (45 min) tygodniowo w klasach pierwszych do 8 treningów (1,5 godz.) tygodniowo w klasach ósmych oraz cztery godziny wychowania fizycznego tygodniowo. Wszystkie zajęcia i treningi są prowadzone przez doświadczonych trenerów, nauczycieli WF - wychowawców, wielokrotnych mistrzów i rekordzistów Polski. Szkoła oferuje doskonałe warunki do nauki i uprawiania sporu. Doświadczona kadra trenerska, jak i doskonałe grono pedagogiczne potrafią wspierać swych uczniów w każdej trudnej sytuacji. Szkoła są znana i ceniona, toteż trafiają tu dzieci i młodzież, umiejący godzić naukę ze sportem. Szkolenie opiera się głównie na nauczaniu techniki pływania wszystkimi stylami. Prawidłowa technika i naturalny rozwój dają szansę wyszkolenia zawodników najwyższej klasy. Co roku uczniowie naszej placówki są powoływani do Kadry Wojewódzkiej oraz ścisłej Kadry Polski Juniorów. Reprezentują Polskę na imprezach międzynarodowych. Zdobywają medale Mistrzostw Polski oraz wszelakich zawodów ogólnopolskich i wojewódzkich.

W klasach sportowych Szkoły Podstawowej nr 158 w Warszawie trenują dzieci z klas 1 - 8. Młodym sportowcom gwarantujemy: wysoki poziom szkolenia sportowego, od 3 treningów (45 min) tygodniowo w klasach pierwszych do 8 treningów (1,5 godz.) tygodniowo w klasach ósmych oraz cztery godziny wychowania fizycznego tygodniowo.

Wiosna, wiosna w naszej szkole! Kwieciście, zielono i uroczyście, ponieważ jutro, każdego ucznia klas ósmych, przywita już przy wejściu wspierające hasło: UWIERZ W SIEBIE! Uwierz! Wszystkim uczniom życzymy powodzenia!

Szkoła   Szkoła   Szkoła   Szkoła

Link do spotkania MsTeams - dla kandydatów do klas czwartych- początek spotkania godz. 17.30

Spotkania z wychowawcami:

Klasa pływacka

Klasa piłkarska

Klasa siatkarska

UWAGI TECHNICZNE:

1. Jeżeli nie macie Państwo zainstalowanej aplikacji MsTeams, można to zrobić pobierając ją ze strony WWW
  2.  Można również uczestniczyć w spotkaniu za pomocą przeglądarki Chrome lub Edge wybiegając opcję "Kontynuuj w tej przeglądarce". Przeglądarka Firefox nie obsługuje MsTeams
  3. Jeżeli łączycie się Państwo z telefonu komórkowego, konieczne jest zainstalowanie MsTeams z Google Play lub App Store