Klasa 4a na lekcji muzyki już po pierwszych próbach gry na flecie.

Lekcja muzyki w 4a Lekcja muzyki w 4a Lekcja muzyki w 4a Lekcja muzyki w 4a

W piątek 25 listopada klasa 5b spędziła noc w szkole. Był to świetny czas do wspólnej integracji podczas wróżb andrzejkowych; tradycyjne lanie wosku, „marsz” butów za próg oraz wiele innych zabaw nie tylko andrzejkowych. Bawiliśmy się pysznie.

Nocowanie 5b w szkole Nocowanie 5b w szkole Nocowanie 5b w szkole Nocowanie 5b w szkole
Senny nastrój udzielił się także uczniom naszej szkoły. Samorząd Uczniowski ogłosił dzisiejszy dzień Dniem Śpiocha i poprosił wszystkich uczniów o przyłączenie się do obchodów poprzez przyniesienie przytulanek, poduszek, założenie kapci czy też piżam! Zobaczcie sami!
Dzień Śpiocha 4-8 Dzień Śpiocha 4-8 Dzień Śpiocha 4-8 Dzień Śpiocha 4-8

Paczka od Świętego Mikołaja organizowanej przez Fundację Na Obcej Ziemi, która już 15 raz zbiera słodycze i przygotowuje paczki dla dzieci mieszkających na Litwie. Zachęcamy do przynoszenia do szkoły słodyczy (najlepiej typowo polskich). Słodycze można zostawić u Pani Anny Kwiatkowskiej - sala 24. Wszystkie zebrane dary zostaną przewiezione na Wileńszczyznę i przekazane podopiecznym Fundacji z polskich placówek edukacyjnych działających na terenie Rejonu Wileńskiego na Litwie. Akcja trwa do 9 grudnia. W imieniu dzieciaków dziękujemy!

Paczka od Świętego Mikołaja

Dzień Śpiocha

Oni pokochali siatkówkę już w zeszłym roku, dlatego od początku września dają z siebie 100% na hali sportowej podczas treningów siatkarskich szkolnych oraz popołudniowych w klubie Akademia Siatkówki Setball.

Siatkarze z 5c Siatkarze z 5c Siatkarze z 5c

Dziś chłopcy z klasy 8e brali udział w kweście na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim, razem zebrali 1561 zł.

Kwesta na Cmentarzu Ewangelicko - Augsburskim Kwesta na Cmentarzu Ewangelicko - Augsburskim