Uczniowie z 8e śpiewają, pięknie recytują, szybko biegają i celnie strzelają nie tylko do bramki.

8e w strzelinicy 8e w strzelinicy 8e w strzelinicy 8e w strzelinicy

Klasa 8e udała się na wycieczkę do teatru, jednak największą przyjemnością była bitwa na śnieżki.

8e w teatrze 8e w teatrze 8e w teatrze 8e w teatrze

Klasa 5a udała się do Centrum Pieniądza. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób powstają pieniądze i jak je zabezpieczyć. Mieli nawet okazję stworzyć własne banknoty. Szkoda, że nie można nimi zapłacić. Pogoda dopisała, humory też. Może ktoś w przyszłości zostanie księgowym?

5a w Muzeum Pieniądza 5a w Muzeum Pieniądza  5a w Muzeum Pieniądza

Klasa 4B odwiedziła dzisiaj popularną pizzerię! Było nie tylko pysznie, lecz także wesoło! Dzień Chłopaka okazał się być świetną okazją do spędzenia wspólnie czasu.

Dzień Chłopaka w 4b Dzień Chłopaka w 4b Dzień Chłopaka w 4b Dzień Chłopaka w 4b

Klasa 8e na Powązkach Wojskowych śladami Jana Bytnara i nie tylko.

8e na Powązkach 8e na Powązkach 8e na Powązkach 8e na Powązkach
Klasa 7a na lekcji w Muzeum Powstania Warszawskiego przypomniała sobie historię kolejnych powstań - od 1830 r. powstania listopadowego do 1944 r. powstania warszawskiego. Zajęcia prowadzone w oparciu o kontakt z "żywą historią" na długo zapadną w pamięci uczniów.
7a w Muzeum Powstania Warszawskiego 7a w Muzeum Powstania Warszawskiego 7a w Muzeum Powstania Warszawskiego 7a w Muzeum Powstania Warszawskiego

To był bardzo przyjemny dzień dla uczniów z klasy 8D - spokojny spacer po warszawskim zoo przy pięknej pogodzie, okazja do zobaczenia wyjątkowo wielu zwierząt i wspólnie spędzony cudowny, radosny czas.

Wyjście do ZOO Wyjście do ZOO Wyjście do ZOO Wyjście do ZOO