Z okazji dnia dziecka 5b wybrała się do warszawskiego ogrodu zoologicznego. Podczas wycieczki dzieci musiały uzupełnić karty pracy i odpowiedzieć na pytania.

5b w ZOO 5b w ZOO 5b w ZOO 5b w ZOO

Egzaminy ósmoklasistów Egzaminy ósmoklasistów Egzaminy ósmoklasistów Egzaminy ósmoklasistów

Dzieci z Ukrainy, z oddziału przygotowawczego, były na wycieczce przyrodniczej w Łazienkach Królewskich gdzie podziwiały florę i faunę naszego stołecznego parku. Dzieciom udało się nakarmić i obserwować wiewiórki, kaczki, gołębie i pawie.

Klasa 7e razem z wychowawczynią udała się do Krakowa. Uczniowie poznają zabytki Krakowa i okolic. Zwiedzili: Krakowski Rynek, Kościół Mariacki, Wieliczkę i Ojcowski Park Narodowy.

7e w Krakowie 7e w Krakowie 7e w Krakowie 7e w Krakowie

17 maja 2022 r. klasa 4-6, oddział przygotowawczy była na wycieczce w Muzeum Iluzji. Dzięki zbiórce pieniędzy podczas kiermaszu ciast, Samorząd Uczniowski zebraną kwotę przeznaczył na sfinansowanie wycieczki naszych uczniów z Ukrainy. Wyjście było bardzo udane i sprawiło wiele radości kolegom z Ukrainy. Dziękujemy.

Muzeum Iluzji Muzeum Iluzji Muzeum Iluzji Muzeum Iluzji

Klasa 7e poznaje Łazienki Królewskie.

7e w Łazienkach Królewskich  7e w Łazienkach Królewskich  7e w Łazienkach Królewskich  7e w Łazienkach Królewskich

Klasa 7b właśnie zakończyła zimowe zgrupowanie przygotowawcze. Celem było budowanie formy przed Mistrzostwami Polski Szkół Sportowych. Obok treningu specyficznego dla pływaków znalazły się również jednostki treningowe S&C (przygotowanie motoryczne). Zajęcia pliometryczne oraz balistyczne podnosiły sprawność naszych pływaków na wyższy poziom. Dodatkowo korzystaliśmy z form regeneracji- hydroterapii kontrastowej oraz rozciągania statycznego. Wszystko zgrywała w całość odpowiednia dieta- paliwo naszych sportowców. Za miesiąc główne starty. Trzymajcie kciuki.
Olecko 2022  Olecko 2022  Olecko 2022